بازرگانی گز آراد
خانه / گز آجیلی / خرید بدون واسطه گز آجیلی تازه تبریز

خرید بدون واسطه گز آجیلی تازه تبریز

گز تبریز نمونه ای خاص از تولیدات گز در ایران می توان نام برد که به گز آجیلی نوقا معروف هستند. جهت خرید عمده انواع گز تازه تبریز چون گز آجیلی گز نوقا بدون واسطه به طور مستقیم از بخش تولیدی می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت گز بادام ترنجبینی

معرفی تولیدات انواع گز ایران تبریز

از انواع گز ایرانی در ابتدای امر می توان گفت که تولید کنندگان اصیل این شیرینی سنتی ایرانی گز استادکاران ماهر و حرفه ای حوزه ی گز اصفهان با بلداجی بوده اند که نوع سنتی و اصیل گز انگبینی را ارائه می دهند. اما از دیگر بخش های تولید کننده ی این گز ایرانی تبریز بوده است.
تولیدات گز در تبریز را می توان دید که بسیار متفاوت از نوع گزهای سنتی اصفهان بلداجی هستند. در اصل نوع بافت گز با برشی که از گز ارائه داده اند بسیار متغییر از گزهای اصفهان بلداجی بوده اند. حتی می توان گفت طعم و مزه ی متفاوتی را هم دارا می باشد. اما خوشمزگی خاص خود را نیز دارد.

گز تبریز

پس تولیدات صورت گرفته و ارائه شده از این انواع گز تبریز که علاوه بر پرطرفدار بودن در بازار ایران در بازارهای صادراتی هم به چشم می خورند عبارتنداز:

 1. گز آجیلی
 2. گز نوقا دو رنگ
 3. گز نوقا زعفرانی
 4. گز نوقا کاکائویی
 5. گز لقمه بی مغز

تولیدات گز آجیلی تازه تبریز چگونه است؟

در بین این انواع گزهای تبریز نام برده شده نوع گزهای آجیلی انتخابی است که بسیار پرطرفدار می باشد. و تولیدات این گز آجیلی تبریز به این صورت می باشد که طبق نامگذاری انجام شده مخلوط و ترکیبی از مغزیجات را دارا می باشد و در نوع بسته بندی شده از وزن های مختلف و یا به صورت کیلویی در وزن های خاص از بسته بندی چون دو و نیم کیلویی روانه ی بازار مصرف شده اند. مغزیجاتی که در تهیه تولید گز آجیلی بکار رفته و در بازار موجود است اعم از:

 • گز آجیلی پسته ای
 • گز آجیلی گردویی
 • گز آجیلی بادام زمینی
 • گز آجیلی مخلوط
 • گز آجیلی فندوقی

قیمت گز لقمه ای

مرکز خرید بدون واسطه عمده انواع گز تازه

بخش مرکزی بازار اینترنتی آراد گز یکی از مجموعه وب سایت های آنلاینی بوده است که کلیه ی محصولات تولیدی از انواع گز ایرانی اعم از گز اصفهان بلداجی با تولیدات گز تبریز را به طور مستقیم و بدون واسطه از بخش تولیدی روانه ی بازار مصرف می کند.
پس بهترین فرصت برای عمده خریداران گز در سرتاسر ایران با جهان بوده تا از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشند و سفارشات خود را به ثبت رسانند. انواع گز تازه بازار آراد گز اعم از:

 • گز لقمه ای پسته بادام
 • گز آردی پسته بادام
 • گز مخصوص شیرخشتی
 • گز سنتی انگبینی

قیمت گز اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گز بی مغز

قیمت گز کیلویی بی مغز صنعتی تازه

قیمت گز بی مغز کیلویی تازه و اعلا از تولیدات صنعتی گز را می توان …

کانال تلگرام