بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / خرید عمده گز آردی بادام ترنجبینی کرمانی

خرید عمده گز آردی بادام ترنجبینی کرمانی

خرید عمده گز آردی در بازارهای گز اصفهان بلداجی را می توان از تولیدات متنوع این مدل گز با برندهای تولید کننده ی مختلف تهیه نمود. مانند گز آردی با مغز بادام و طعم ترنجبینی که مربوط به برند تولیدی گز معروف اصفهان کرمانی می باشد.

خرید گز بادام

عمده تولیدات انواع گز اصفهان کرمانی

خب اصفهان که مهد تمدن آثار باستانی بسیاری بوده است در خود تولیدات یکی از اصیل ترین، سنتی ترین و خوشمزه ترین نوع شیرینی و سوغاتی ایرانی را در خود جای داده است. این شیرینی و سوغاتی خوشمزه ی اصفهان بنام گز معرفی شده است و این گز اصفهان همراه با برندهای تولید کننده ی متعددی بوده است که گز کرمانی اصفهان نمونه ی برتر تولید کننده ی گز این منطقه یاد شده است.
و حال این عمده تولیدات گز کرمانی اصفهان را می توان همان تولیدات معروف گز از گذشته تا امروز را یاد کرد که شامل گزهای لقمه ای تا آردی از طعم های مختلف با درصد های متفاوت مغزها بوده اند که عبارتنداز:

  1. گز لقمه پسته بادام- کرمانی ۱۸%
  2. گز لقمه آردی- کرمانی ۲۸%
  3. گز لقمه آردی- کرمانی ۳۸%
  4. گز لقمه آردی مخصوص- کرمانی ۳۸%
  5. گز لقمه آردی ویژه- کرمانی ۴۲%
  6. گز لقمه آردی فوق ممتاز – کرمانی ۴۲%
  7. گز لقمه پسته زعفرانی- کرمانی ۳۸%
  8. گز لقمه پسته مخصوص- کرمانی ترمه
  9. گز لقمه پسته مخصوص- کرمانی خاتم

خرید گز بادام

تولیدات گز آردی کرمانی چیست؟

اما بحث خرید فروش گز کرمانی این بخش در ارتباط با تولیدات نوع گز آردی بوده است و این گز آردی کرمانی تولید شده همراه با خصوصیت های به شرح زیر بوده است. به این ترتیب که این گز آردی کرمانی همراه با درصد های یاد شده در بخش قبل بوده است و طعم های تولیدی و درنظر گرفته شده برای ان اعم از انگبینی تا ترنجبینی بوده اند که که اساس قیمت فروش این گز آردی کرمانی با نوع لقمه ای ان متفاوت نمی باشند.

خرید گز کرمانی اصفهان

خرید عمده انواع گز لقمه آردی با طعم ترنجبینی

تولیدات گز با اینکه در مدل های لقمه ای آردی بوده است همراه با طعم های گوناگونی نیز بوده اند که یکی از این طعم های درنظر گرفته شده برای فروش در بازار گز کرمانی و غیره گز ترنجبینی بوده اند که این انواع گز لقمه آردی با طعم ترنجبینی این بخش مربوط به تولیدات برندهای گز اصفهان با بلداجی می باشد که هر یک درجه های کیفی تولیدی متفاوتی را درنظر گرفته اند.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% پسته بادام

فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

گز ۳۸% پسته بادام که می تواند از نوع برش های گزی لقمه ای، آردی …

کانال تلگرام