بازرگانی گز آراد
خانه / گز ایران / خرید گز بادام بسته بندی کرمانی در ایران

خرید گز بادام بسته بندی کرمانی در ایران

خرید گز بادام از نوع بسته بندی شده ی تولیدات گز کرمانی را می توانیم از درصد های مختلف این برند در ایران تهیه و خریداری نماید که سفارشات خرید عمده برای پخش در بازار ایران توسط این مرکز صورت می گیرد.

خرید گز بادام

نوع گز بادام در بازار تولیدات چگونه اند؟

گز را از گذشته تا به امروز همراه با مغزهای مقوی و خوشمزه ای چون بادام و پسته تهیه و تولید کرده اند که تا به امروز مصرف این دو مغز نیز ارزشمند می باشد. پس هر دو مغز بادام و پسته در تولید گز همراه با درصدهای مختلفی ارائه می گردد. و این انواع گز بادام تولید شده در بازار بین تولید کنندگان علاوه بر بالا و پایین بودن درصد مغزها طعم های مختلفی را نیز به خود اختصاص داده اند مانند:

  • گز بادام با طعم نارگیل
  • گز بادام با طعم ترنجبین
  • گز بادام با طعم بیدمشکی
  • گز بادام با طعم انگبین
  • گز بادام با طعم شکلاتی

خرید گز بادام

تولیدات گز بادام کرمانی چند نمونه اند؟

در بین مجموعه های تولیدی انبوه از گز در ایران یکی از عرضه کنندگان این گز بادام تولیدات گز بادام کرمانی بوده است. و این برند معروف تولیدی گز اصفهان تولیدات خود از گزهای بادامی را به این ترتیب از پایین ترین درصد مغز بادام تا بالاترین درصد مغز تهیه تولید و روانه ی بازار مصرف نموده و برای دسته بندی کردن تولیدات گز بادام این برند جهت آشنایی می توان به موارد زیر اشاره کرد اعم از:

  1. گز باذام لقمه آردی ۱۸%
  2. گز بادام لقمه آردی ۲۸%
  3. گز باذام لقمه آردی ۳۸%
  4. گز باذام لقمه آردی ۴۲%

خرید گز بادام

مدل های بسته بندی انواع گز کرمانی

و اما می پردازیم به مدل های بسته بندی شده از این برند معروف گز اصفهانی که همانند هر بخشی تولیدی بسته بندی های متنوع از طرح های زیبا، مدرن و به روزی را دارا می باشد که هر یک براساس طراحی زیبای که دارد چشم خریداری را به سمت خود جذب می کند. اعم از بسته بندی های مقوایی تا جعبه های ترمه، خاتم و فلزی را نیز شامل می گردد.

خرید گز کرمانی اصفهان

خرید عمده اینترنتی انواع گز کرمانی در ایران

پس به این ترتیب و براساس توضیحاتی که از مدل های بسته بندی و درصدهای مختلفی که از تولیدات گز بادام کرمانی صورت گرفته است می توانید سفارشات خود برای خرید عمده ان هم به صورت اینترنتی در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه و قیمت فروش های مناسب درخواست خود را داده تا ارسال گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% پسته بادام

فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

گز ۳۸% پسته بادام که می تواند از نوع برش های گزی لقمه ای، آردی …

کانال تلگرام