بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / خرید گز نیکومنش درجه یک اصفهان

خرید گز نیکومنش درجه یک اصفهان

گز نیکومنش از تولیدات گز اصفهان بوده است که تولیداتی درجه یک و مرغوب از انواع گزها چون لقمه ای آردی با طعم متفاوت را شامل می باشد که جهت سفارشات خرید بصورت عمده را می توانید در این مرکز فروش آنلاین تهیه نماید.

سفارش ارسال گز زعفرانی

درباره ی گز

درباره ی گز

گز چیست؟ عامل تولیدکننده گز انگبین حشره کوچکی است تقریبا به اندازه پشه که روی ساقه یا برگ های درخت گز انگبین خانه می سازد. سپس از شیره پروده این گیاه تغذیه کرده و شهد تولید می کند. سپس در اواخر شهریورماه ، دانه های براق و زرد رنگی همانند ارزن از درخچه های گز انگبین به دست می آید که به آن عصاره گز انگبین میگویند.

گز صادراتی

تولیدات درجه یک گز اصفهان

اصفهان یکی از مرکزهای تولید کننده ی گز اصیل ایرانی بوده است براین اساس تولیدات درجه یک و مرغوب از عمده انواع و اقسام گوناگون گزها را دارا بوده است. که هر یک از این گزهای درجه یک اصفهان با نام های تجاری متفاوتی روانه ی بازار مصرف شده اند.

گز پسته ای اصفهان

اما تولیدات درجه یک گز اصفهان که همان گزهای اصیل و سنتی لقمه ای آردی با برشی بوده اند وجود هر سه مدل گز را با مغزهای پسته ای بادامی و طعم متنوع از انگبین های گیاهی را دارا می باشد. جهت معرفی و آشنایی با برندهای تولید کننده گز درجه یک اصفهان می توان به چند مورد اشاره کرد چون تماما تولیداتی با کیفیت از گزها را روانه ی بازار مصرف می کنند. اعم از:

  1. گز درجه یک اصفهان_ نیکومنش
  2. گز درجه یک اصفهان_ مرداویج
  3. گز درجه یک اصفهان_ اسپاتنا
  4. گز درجه یک اصفهان_ مظفری
  5. گز درجه یک اصفهان_ دالمن
  6. گز درجه یک اصفهان_ کرمانی
  7. گز درجه یک اصفهان_ معراج

توزیع و پخش گز لقمه ای

آشنایی با تولیدات درجه یک گز نیکومنش

می دانیم که اصفهان قطب تولیدی گز ایران بوده است و برند گز نیکومنش هم من جمله برندهای تولید کننده ی گز درجه یک این منطقه معرفی شده است. پس تولیداتی که این برند از گزها را ارائه داده است مربوط به همان گزهای لقمه ای آردی با درصد های متفاوت مغز پسته بادام از طعم های گوناگون می باشد.

قیمت گز 40 درصد
البته وجود هر یک از این انواع گزهای نام برده شده در طراحی های زیبا از مدل های مختلف بسته بندی همراه می باشد که وزن متفاوتی را نیز دارا هستند. طعم جدید از تولیدات گز نیکومنش را می توان گزهای میوه ای معرفی کرد که در سه طعم متفاوت خاص و خوشمزه تهیه و تولید گردیده است.

  • گز میوه ای پرتقالی
  • گز میوه ای سیب
  • گز میوه ای آلبالویی

مرکز فروش انواع گز

خرید اینترنتی عمده گز درجه یک نیکومنش

پس به این ترتیب می توانید این سفارش خرید اینترنتی خود از انواع گزهای درجه یک اصفهان را با برند نیکومنش را در این مجموعه بصورت عمده درخواست دهید که به طور مستقیم از مرکز تولیدی روانه ی بازار مصرف می گردد تهیه نماید که این امر منجر به خرید با نرخ قیمت های مناسب تری نیز می گردد.

فروشگاه اینترنتی انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گزپولکی کیلویی

شرکت پخش گزپولکی کیلویی درجه یک صنعتی

گزپولکی کیلویی درجه یک و مرغوب بخش تولیدی اصفهان را می توانید در این شرکت …

کانال تلگرام