بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / خرید گز پسته ای کیلویی ۲۰% اصفهان

خرید گز پسته ای کیلویی ۲۰% اصفهان

گز پسته ای 20%

گز پسته ای ۲۰% قابل عرضه در این بخش از بازار گز ایران در نوع گزهای کیلویی و گزهای کادویی بسته بندی شده ارائه می گردد که شامل مجموعه تولیدات گز اصفهان بوده و برای عرضه در بازار داخل و بازارهای جهانی پیشنهاد می گردد.

آشنایی با گزهای پسته ای

برای آشنایی با گز باید گفت که این شیرینی یکی از سوغاتی های محبوب دیار نصف جهان بوده است که از جمله سوغاتی های بخش استان چهارمحال و بختیاری نیز می گردد. همچنین این شیرینی از جمله شیرینی سنتی و اصیل ایرانی معرفی شده است که امروزه در تمامی بازارهای جهانی پرطرفدار و پرفروش گردیده است.

گز پسته ای 20%

جهت آشنایی با این انواع گز تولید شده در قطب های تولیدی چون اصفهان با بلداجی می توان به مجموعه ای انبوه از عمده تولیدات اقسام گوناگون گزها اشاره کرد که هر یک خصوصیت با ویژگی های منحصر به فردی همراه می باشد که این مجموعه انواع گز تولید شده اعم از:

 1. گز لقمه ای آردی سکه ای
 2. گز پسته ای بادامی مخلوط
 3. گز طعم دار سنتی انگبینی، ترنجبین، شیرخشت
 4. گز طعم در صنعتی شکلاتی، میوه ای، زنجبیلی
 5. گز های کیلویی و کادویی

گز پسته ای 20%

و … . البته تمامی موارد ذکر شده از تولیدات گز باز خود به چندین بخش تقسیم بندی می شوند. برای مثال می توان به یک نمونه از گزهای پرطرفدار اشاره کرد و ان گز پسته ای بوده و انچه از تولیدات گز پسته ای می توان نام برد و معرفی کرد نمونه های گوناگون با درصدهای مختلف از مجموعه طعم های سنتی تا صنعتی را دربرگرفته اند، همچنین شامل برندهای تولید کننده ی متعددی نیز می گردد که بخشی از این تولیدات صورت گرفته و موجود از گزهای پسته ای در بازار اعم از:

 • گز پسته ای لقمه ای
 • گز پسته ای آردی
 • گز پسته ای سکه ای
 • گز پسته ای (زعفرانی، میوه ای، شکلاتی، انگبینی و … )
 • گز پسته ای ( ۲۰%، ۱۰%، ۱۸%، ۲۸%، ۳۰% و …. )
 • گز پسته ای ( کادویی، کیلویی، پاکتی )

گز پسته ای 20%

لیست تولیدات گز ۲۰% اصفهان

در بخش قبل تا حدودی با انواع مدل گزها و نمونه گزهای پسته ای آشنا شدید، بخشی از این تولیدات گز شامل درصد مغزهای متفاوتی بوده و این درصد مغزها از عوامل تاثیر گذار بر نرخ قیمت فروش گز بوده اند. برای مثال گز پسته ای ۲۰% یکی از مدل تولیدات گز در واحدهای تولیدی بوده است. این گز پسته ای ۲۰% اصفهان برگرفته از طعم های نام برده شده در مدل های مختلف بسته بندی از برندهای متعدد بوده اند. البته این گز ۲۰% اصفهان نیز شامل سایر مغزهای تولیدی نیز بوده که می توان به این موارد اشاره کرد عبارتنداز:

 • گز ۲۰% پسته ای_ میوه ای
 • گز ۲۰% پسته ای_ زعفرانی
 • گز ۲۰% پسته ای_ شکلاتی
 • گز ۲۰% پسته ای_ سکه ای

گز پسته ای 20%

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% پسته بادام

فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

گز ۳۸% پسته بادام که می تواند از نوع برش های گزی لقمه ای، آردی …

کانال تلگرام