بازرگانی گز آراد
خانه / گز ایران / فروش سوغات بام ایران گز بلداجی

فروش سوغات بام ایران گز بلداجی

فروش گز بلداجی در بازار گز کشور همراه با عرضه ی تولیدات متنوع و گوناگون از این گزها بوده است. فروش هر یک از این انواع گز بلداجی در بازار کشور بنابر تولیدات متنوع و متفاوتی که دارد همراه با نرخ قیمت متفاوتی نیز هستند. این گز که از سوغات بام ایران بلداجی بوده است در تمامی بازارهای داخلی و خارجی معروف و مشهور می باشد.

در اصل می توان گفت که از مهم ترین سوغاتی های چهارمحال و بختیاری بودع است که تنها با ترکیب چند ماده ی طبیعی ان هم انگبین با سفیده ی تخم مرغ و مغزهای چون پسته و بادام تهیه و تولید می گردد. پس می توان شاهد این بود که این شیرینی سنتی و معروف ایران به علت دارا بودن طعم لذیذ و خوشمره ای که دارد علاقمه مندان بسیاری را به گرد خود آورده است.

فروش گز بلداجی

سوغات چهارمحال و بختیاری

سوغات چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری سوغات های بسیاری دارد که مهمترین آنها گز بلداجی، زعفران، پولکی، نبات، گیاهان دارویی،عسل، لبنیات و… است.هزار تن گز در کارگاه‌های تولیدی شهر بلداجی تولید شده است.

این سوغاتی چهارمحال و بختیاری تنها با تولیدات شیرینی جات های چون گز با پولکی و … ختم نمی شود. بلکه می توان به دیگر سوغات این منطقه اشاره کرد که از بخش محصولات طبیعی و دامی دسته بندی شده است.

انواع تولیدات گز بام ایران بلداجی

  • گز لقمه ای پسته
  • گز لقمه ای بادام
  • گز لقمه ای مخلوط
  • گز آردی پسته ای
  • گز آردی بادامی
  • گز آردی مخلوط
  • گز سکه ای پسته
  • گز سوهانی زعفرانی

فروش گز بلداجی

مرکز فروش سوغات بلداجی گز

مرکز فروش گز سوغات بام ایران گز بلداجی در تمام نقاط کشور می تواند همراه با نمایندگی های فروش و فروشگاه های از برندهای تولید کننده ی مختلف گز بلداجی بوده باشد. و یکی از این مراکز فروش گز این مجموعه بشمار می رود که خرید فروشی عمده در جهت تجارت و صادرات به سایر نقاط دنیا و هم در جهت توزیع و پخش در دیگر بازارهای کشور فعالیت می نماید. به این ترتیب هر انچه از سفارشات خود برای تهیه و خرید انواع گوناگون از گزهای بلداجی را می توانید در این مرکز سفارش دهید.

فروش گز بلداجی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز سوهانی بلداجی

پخش عمده گز سوهانی بلداجی مرغوب

گز سوهانی بلداجی چون نمونه های تولیدی از گز سوهانی های بخش اصفهان در نوع …

کانال تلگرام