بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

گز ۳۸% پسته بادام که می تواند از نوع برش های گزی لقمه ای، آردی و سکه ای در بازار موجود بوده باشد فروش انها در این بخش بصورت عمده در سرتاسر بازار کشور و بازارهای صادراتی عرضه می گردد.

گز 38% پسته بادام

تنوع تولیدات انواع گز های لقمه ای

تنوعی که در تولیدات نوع گز می توان به انها اشاره کرد مربوط به طعم گز با درصد مغزهای مصرفی در تولید گز نام برد که البته نوع برش گزی به سه مدل تقسیم بندی می شود که در بین انها تنوع در بین مدل گزهای لقمه ای بالاترین تنوع را دارا می باشد.

گز 38% پسته بادام

بنابراین این انواع گز لقمه ای را از چند لحاظ می توان دسته بندی کرد که بخشی از ان شامل طعم های گوناگون گز بوده در کنار ان درصد مغز گز و مدل های بسته بندی گز بوده است. و هر یک از تولیدات صورت گرفته را می توان گفت در بازارهای پخش و فروش مختلفی از کشور توزیع، پخش و عرضه می گردد. می پردازیم در ادامه به معرفی درصد مغزهای تهیه شده از گزهای لقمه ای که اعم از:

 1. گز مغز پسته بادام_ ۳۸%
 2. گز مغز پسته بادام_ ۴۲%
 3. گز مغز پسته بادام_ ۳۰%
 4. گز مغز پسته بادام_ ۲۸%
 5. گز مغز پسته بادام_ ۲۰%
 6. گز مغز پسته بادام_ ۱۸%
 7. گز مغز پسته بادام_۱۰%
 8. گز مغزدار گردویی_ ۲۵%
 9. گز مغزدار فندوقی_ ۳۸%

و … که باز شامل درصد مغزهای مختلفی می گردد که اگر بخواهیم باز به دسته بندی و معرفی گز لقمه ای از طعم های گوناگون کرد نیز می توان گفت که بخشی از تولیدات مربوط به طعم های سنتی از گزها بوده و بخشی نیز از طعم دهنده های صنعتی برگرفته اند. نوع بسته بندی گزها نیز به همین ترتیب فروشی از نوع گزهای لقمه ای کیلویی و کادویی را دربر می گیرند.

گز 38% پسته بادام

فروش گز ۳۸% پسته بادام با انواع طعم ها

و اما فروش گز ۳۸% لقمه ای نوع مغزدار پسته بادام این بخش از انواع طعم های گوناگون که همان طعم های سنتی با صنعتی را شامل می شود براساس برخی ویژگی های مختلف در تولید با نرخ قیمت های فروش متفاوتی همراه بوده است که با قیمت های مناسب در این بخش عرضه می شود.

گز 38% پسته بادام

همانطور که گفته شده است طعم گز ها متنوع بوده اند و انچه از تولیدات گز ۳۸% پسته بادام طعم دار می توانید تهیه نماید مجموعه ای از طعم های سنتی بوده که برخی از طعم های صنعتی را نیز می توان در بین برخی از برندهای تولید کننده دید و این طعم ها اعم از:

 • گز ۳۸% لقمه ای انگبینی
 • گز ۳۸% لقمه ای ترنجبینی
 • گز ۳۸% لقمه ای شیرخشتی
 • گز ۳۸% لقمه ای بیدمشکی
 • گز ۳۸% لقمه ای میوه ای
 • و … .

گز 38% پسته بادام

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پسته ای 20%

خرید گز پسته ای کیلویی ۲۰% اصفهان

گز پسته ای ۲۰% قابل عرضه در این بخش از بازار گز ایران در نوع …

کانال تلگرام