بازرگانی گز آراد
خانه / گز اثلی 303 / قیمت عمده گز اثلی ۳۰۳ بلداجی در تهران

قیمت عمده گز اثلی ۳۰۳ بلداجی در تهران

گز اثلی ۳۰۳ در تهران را همراه با مجموعه ای از تولیدات انواع و اقسام گزهای لقمه ای آردی که طعم انگبین های گیاهی با درصد مغز پسته بادام از تنوع بسته بندی زیبا و شیک همراه است می توانید تهیه نماید که سفارش عمده ی گز اثلی ۳۰۳ بلداجی توسط این بخش توزیع می گردد.

گز اثلی 303 در تهران

عمده انواع گز بلداجی در بازار تهران

بازار تهران بازاری بزرگ که تنوع عرضه ی تنقلات شیرین در ان بسیار بالا بوده است و بخشی از این بازار تهران همراه با تنقلات شیرینی چون گز پوشیده شده است. در اصل این گز یکی از سنتی ترین، خوشمزه ترین و مقوی ترین نوع شیرینی جات ها می باشد. و بازار تولید ایران از این شیرینی سنتی و مقوی را می توان همراه با نام های تجاری متفاوتی دید که توسط هر شرکت تولید کننده ای ارائه می گردد.
پس عمده تولیدات گز ایرانی تولیدات گز اصفهان بلداجی بوده است و انچه از تولیدات انبوه و عمده ی گز بلداجی در بازار تهران عرضه گردیده است مجموعه ای از برندهای تولید کننده ی متتعدد و متفاوت از یکدیگر بوده اند. مانند:

 • گز اثلی ۳۰۳ بلداجی
 • گز اصلی شاهکار بلداجی
 • گز فردوس بلداجی
 • گز جهان نما بلداجی
 • گز قدس بلداجی
 • گز طلایی بلداجی
 • گز اصلی سرور بلداجی

گز اثلی 303 در تهران

تولیدات عرضه شده گز اثلی ۳۰۳ در تهران

در بین این انواع برندهای نام برده شده ی گز بلداجی برخی به عنوان بهترین تولید کنندگان نام برده شده اند. مانند گز اثلی ۳۰۳ بلداجی که در واقع تولیدات اصیل، خوشمزه و درجه یک از انواع گزها را ارائه می دهد و انچه از تولیدات گز اثلی ۳۰۳ در بازار تهران توزیع و پخش گردیده است مربوط به گزهای لقمه ای با آردی می باشد.
این گز لقمه آردی اثلی ۳۰۳ بخش عمده ای از ان را در مدل های بسته بندی شده ی شیک می توان تهیه کرد و بخشی دیگر را به صورت کیلویی روانه ی بازار مصرف کرده اند براساس نوع تقاضای بازار صورت می گیرد.

 1. گز لقمه پسته بادام ۱۸%_۲۸%_۳۸%_۴۲%
 2. گز آردی پسته بادام ۱۸%_۲۸%_۳۸%_۴۲%
 3. گز مغزدار انگبینی
 4. گز مغزدار شیرخشتی
 5. گز مغزدار ترنجبینی
 6. گز لقمه بی مغز
 7. گز لقمه بسته بندی کادویی
 8. گز لقمه کیلویی

گز اثلی 303 در تهران

عمده فروشی گز اثلی در تهران با قیمت ارزان

عمده فروشی که از گزهای اثلی ۳۰۳ بلداجی در این بخش برای بازار تهران به طور مستقیم تهیه و ارسال می گردد به نرخ قیمت فروش درب کارخانه بوده است پس می توان گفت قیمت فروش مناسبی را دارا هستند. اما اگر در پی تهیه  و خرید عمده گز اثلی ۳۰۳ ارزان قیمت هستید می توانید از بین تولیدات انواع گز با درصد های پایین ان را درخواست دهید.

گز اثلی 303 در تهران

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز سوهانی بلداجی

پخش عمده گز سوهانی بلداجی مرغوب

گز سوهانی بلداجی چون نمونه های تولیدی از گز سوهانی های بخش اصفهان در نوع …

کانال تلگرام