بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / قیمت فروش گز لقمه ای پسته

قیمت فروش گز لقمه ای پسته

قیمت فروش گز در بازار خرید فروش گز بنابر نمونه های مختلف متفاوت عرضه می شود. قیمت فروش گز در این بخش هم در ارتباط با قیمت گز لقمه ای مغز پسته ای بوده است. در اصل انواع گوناگونی از گز لقمه ای پسته به صورت عمده عرضه و به فروش می رسد.
تولیدات گز همانند نمونه های دیگری از تنقلات شیرین در چندین و چند مدل تهیه و تولید می شود. پس تقاضای بازار خرید فروش گز هر منطقه ای متفاوت تهیه می گردد. یکی از این تولیدات گز مربوط به تولید گز لقمه ای پسته بوده است. ولی این نمونه نیز خود با به چندین دسته تقسیم بندی می شود. این تقسیم بندی گز لقمه ای پسته را می توان از لحاظ درصد مغز مصرفی دسته بندی کرد.

قیمت فروش گز

انواع درصد گز لقمه مغز پسته ای

  • گز لقمه ای پسته ۵%
  • گز لقمه ای پسته ۱۰%
  • گز لقمه ای پسته ۱۸%
  • گز لقمه ای پسته ۲۸%
  • گز لقمه ای پسته ۳۲%
  • گز لقمه ای پسته ۴۲%
  • گز لقمه ای پسته مخصوص

و اما این نمونه درصد گزهای لقمه ای پسته باز به دو صورت در بازار به فروش می رسند در نوع جعبه ای و نمونه ی فله کیلویی عرضه می شود.

فروش گز پسته

قیمت فروش گز لقمه ای بلداجی اصفهان

می دانیم که بلداجی اصفهان از بخش های مرکزی تولیدی گز ایران بوده است. و تولیدات نوع گزهای لقمه ای پسته ی این دو منطقه گرچه بهترین نمونه تولیدات گز ایران را دارا بوده اند می توان با کمی تفاوت ان را دسته بندی کرد.

و همچنین از لحاظ قیمت فروش گز لقمه ای نیز می توان این تفاوت را احساس کرد. حال قیمت فروش گز پسته لقمه ای را می توان در این بخش با قیمت مناسب تهیه نماید که همراه با ارائه ی برندهای تولید کننده ی متفاوت بوده است.

قیمت فروش گز

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پسته ای 20%

خرید گز پسته ای کیلویی ۲۰% اصفهان

گز پسته ای ۲۰% قابل عرضه در این بخش از بازار گز ایران در نوع …

کانال تلگرام