بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / قیمت گز بادام ترنجبینی لقمه آردی

قیمت گز بادام ترنجبینی لقمه آردی

قیمت گز بادام ترنجبینی از لحاظ اینکه سفارشات خرید از نوع لقمه ای و یا آردی بوده است متغیر بوده اند. و در این مرکز فروش عمده ی گز انواع گزهای بادام از طعم های مختلف لقمه ای و آردی با نازلترین نرخ قیمت به فروش می رسند.

قیمت گز بادام ترنجبینی

تولیدات گز بادام ترنجبینی

همانطور که در بخش های قبل به این نکته اشاره کردیم که تولیدات نوع گز این شیرینی سنتی ایرانی در انواع و اقسام گوناگونی از طعم و مزه ها تهیه و تولید می شوند هر یک از این طعم ها مشتریان خاص خود را دارد. در اصل هر یک بازار فروش متفاوتی را به خود اختصاص داده اند. و این بازار فروش برای نوع تولیدات گز بادام با طعم ترنجبین از نمونه های پرطرفدار و پرفروش در بین گزهای بادامی بوده است.

انواع گز لقمه آردی تولید شده

این گز ترنجبینی با مغز بادام تولید و عرضه شده در بازار از نوع تولیدات گزهای لقمه ای با آردی بوده است. و می توان شاهد تولیدات این دو مدل گز بادامی با طعم ترنجبین از درصد های متفاوت مغزها می باشد. همچنین می توان معرفی کرد این تولید گز بادام ترنجبین را از برندهای مختلف تولیدی گز اصفهان با بلداجی که در تنوعی از بسته بندی های زیبا و مدرن روانه ی بازار مصرف شده اند. و اما این انواع گز لقمه آردی تولید شده و موجود در بازار اعم از:

  • گز مخلوط- لقمه آردی
  • گز بادام- لقمه آردی
  • گز پسته- لقمه آردی
  • گز ترنجبینی- لقمه آردی
  • گز عسلی- لقمه آردی
  • گز شیرخشتی- لقمه آردی
  • گز بادام نارگیل- لقمه ای

خرید گز لقمه

فروش انواع گز بادام با قیمت مناسب

فروش عمده و انواع گز بادام با طعم ترنجبینی و غیره ی این مرکز براساس ارائه ی برندهای تولیدی مختلف از گزهای اصفهان بلداجی با قیمت های متفاوت اما مناسب عرضه و به فروش می رسد. با این وجود جهت تهیه و تامین بازار گز خود همچنین در امر صادرات می توانید در این بخش بهترین تولیدات گز تازه، درجه یک و مرغوب را سفارش دهید.

قیمت گز بادام ترنجبینی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی آنتیک

خرید انواع گز آردی مغزدار و بی مغز آنتیک عمده

گز آردی آنتیک که از دسته تولیدات گز آردی بی مغز با گزهای آردی مغزدار …

کانال تلگرام