بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / مرکز پخش گز آردی گلریز تازه کیلویی عمده

مرکز پخش گز آردی گلریز تازه کیلویی عمده

گز آردی گلریز مرکز پخش بازرگانی آراد گز که هم در نوع کیلویی و هم مدل های زیبا از بسته بندی را ارائه می دهد بصورت عمده برای سرتاسر بازارهای ایرانی با صادرات به کشورهای جهانی نیز عرضه می نماید.

گز آردی

پخش انواع گز آردی گلریز در بازار

پخش انواع گز بازار تولید پخشی از تولیدات گزهای سنتی نوع لقمه ای آردی را دربرگرفته است. و گز مدنظر قرار گرفته ی این مرکز هم مربوط به تولیدات گزهای آردی می باشد. این گز آردی همانطور که می دانید در مدل های گلریز با گلدرشت تهیه می گردد که بالاترین سطح سفارشات مربوط به گزهای گلریز هستند.

گز آردی

پس به این ترتیب پخش انواع گز آردی گلریز تنوع مغزهای پسته بادام و نوع سفارشی از مغزهای مخصوص با درصد های متفاوت همراه هستند. معرفی این انواع گزهای آردی گلریز را می توان به این ترتیب نام برد که عبارتنداز:

  1. گز آردی کیلویی
  2. گز آردی مخلوط
  3. گز آردی پسته بادام
  4. گز آردی بسته بندی
  5. گز آردی طعم دار

گز آردی

تولیدات گز کیلویی آردی چگونه اند؟

پس وجود این انواع گزهای آردی که می تواند هر یک از نمونه های نام برده شده باشد گز مورد نظر مربوط به تولیدات گز آردی کیلویی می باشد که تولیداتی تازه و به روز را به همراه دارد که در نوع سفارشات مخصوص برای مجالس مختلف، جلسات کاری، نمایشگاه ها با قنادی ها تهیه تولید و عرضه می گردد.

گز آردی

این گز آردی کیلویی بنابر سفارش و درخواست خریدار از درصد های متفاوت مغز پسته بادام تهیه و تولید می شود و تولیدات صورت گرفته تا به امروز از این گز تازه آردی کیلویی اعم از:

  • گز کیلویی_ آردی ۱۰%
  • گز کیلویی_ آردی ۱۸%
  • گز کیلویی_ آردی ۲۰%
  • گز کیلویی_ آردی ۳۰%

گز آردی

مرکز پخش عمده گز تازه کیلویی آردی لقمه

مرکز پخش و فروش عمده این انواع گز آردی کیلویی تازه و درجه یک در این بخش پیشنهاداتی از تولیدات گز آردی مرکز اصفهان با بلداجی که برگرفته از برندهای تولید کننده ی متعدد می باشد عرضه می گردد. در کنار عرضه و فروش عمده تولیدات این انواع گز تازه و درجه یک کیلویی امکان پخش و فروش تولیدات نوع گزهای لقمه ای کیلویی را هم امکان پذیر کرده ایم.

گز آردی

تولیدات این گز کیلویی لقمه ای چون گزهای آردی در تنوع طعم و مزه ها، درصد مغزها و … تهیه شده اند که وجود هر یک با نرخ قیمت های بالا و پایین به فروش می رسند گرچه براساس کیفیت متفاوت در تولید می تواند از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بوده باشد.

گز آردی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی آنتیک

خرید انواع گز آردی مغزدار و بی مغز آنتیک عمده

گز آردی آنتیک که از دسته تولیدات گز آردی بی مغز با گزهای آردی مغزدار …

کانال تلگرام