بازرگانی گز آراد
خانه / دسته‌بندی نشده / گز اصفهان فروش عمده مستقیم درب کارخانه

گز اصفهان فروش عمده مستقیم درب کارخانه

فروش عمده گز اصفهان بطور مستقیم از درب کارخانه توسط این مرکز عرضه می شود در سرتاسر بازارهای کشور و بازارهای جهانی که صادراتی از عمده انواع و اقسام گوناگون گزها صورت می گیرد.

فروش عمده گز اصفهان

انواع گز ایران در قطب تولیدی گز اصفهان

گز ایرانی یک شیرینی سنتی و اصیل بوده است. اصفهان هم یکی از قطب های اصلی تولید گز در کشور می باشد و وجود واحدهای تولیدی گز بسیاری را داراست که هر یک با نام های تجاری مختلفی معرفی می شود.

فروش عمده گز اصفهان

در هر واحد تولیدی گز اصفهان گرچه تماما مدل های سنتی و اصیل نوع لقمه ای آردی با سکه ای تهیه می شود اما بصورت های گوناگونی این تولیدات تهیه و روانه ی بازار مصرف می شوند که دسته بندی و تقسیم بندی این انواع گز اصفهان در بازار ایران می تواند به شرح زیر باشند اعم از:

 1. گز مغزدار پسته بادام
 2. گز طعم دار انگبین های گیاهی
 3. گز طعم دار میوه ای
 4. گز طعم دار بیدمشکی
 5. گز طعم دار زعفران بیدمشک
 6. گز بی مغز لقمه ای
 7. گز لقمه آردی کیلویی
 8. گز لقمه آردی کادویی
 9. گز سفارشی سنتی

فروش عمده گز اصفهان

عمده تولیدات گز اصفهان چیست؟

عمده تولیداتی از گز در قطب تولیدی گز ایران صورت می گیرد اغلب همان سه مدل برش گزی از گذشته تا به امروز بوده است که تغییر و تحولات بالای در ان به وجود نیامده است تفاوت حاصله در تولید این بوده که از نوع شیوه ی سنتی به شکل صنعتی تهیه می گردند و در کنار طعم های خوش عطر و خوشمزه ی انگبین ها طعم اسانس های گوناگون افزوده شده است که در تنوعی از بسته بندی ها ارائه می گردند.

فروش عمده گز اصفهان

اما دسته بندی عمده تولیدات گز اصفهان می تواند هر یک از موارد ذکر شده در بخش قبل بوده باشد که بالاترین سطح تولید را تولیدات گزهای لقمه ای دربرگرفته اند. این گزهای لقمه ای نیز در اشکال مختلف روانه ی بازار مصرف می شود.

 • گز لقمه ای بادامی کیلویی
 • گز لقمه بادام کادویی
 • گز لقمه پسته کیلویی
 • گز لقمه پسته کادویی
 • گز لقمه بی مغز کیلویی

فروش عمده گز اصفهان

فروش مستقیم انواع گز اصفهان از درب کارخانه

به این ترتیب برای تهیه و خرید عمده از انواع گز اصفهان جهت پخش، فروش و یا صادرات به بازارهای جهانی می توانید در این مرکز سفارشات خرید خود را به طور مستقیم از درب کارخانه تهیه و خریداری نماید. در این خرید مستقیم از درب کارخانه تولیداتی تازه و درجه یک از گز را تهیه نموده اید که همواره نرخ قیمت فروش های مناسبی را هم دارا هستند.

فروش عمده گز اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز لقمه کادویی

فروش گز لقمه ۴۰ گرمی کادویی

فروش گز لقمه کادویی این بخش همراه با فروش مدل های گوناگون از بسته بندی …

کانال تلگرام