بازرگانی گز آراد
خانه / گز بسته بندی / مرکز صادرات انواع گز سوهانی فله ای و بسته بندی

مرکز صادرات انواع گز سوهانی فله ای و بسته بندی

مرکز صادرات گز ایران تولیدات گز اصفهان با بلداجی بوده است. پس تهیه و خریداری نمونه گزهای صادراتی در هر یک از این دو منطقه می تواند از انواع گز سوهانی فله ای و یا خرید گز سوهانی بسته بندی بوده باشد. همچنین صادرات انواع گز سوهانی می تواند به کشورهای متفاوتی بوده باشد که عراق از جمله ی انها است.

در اصل مرکز تولید گز ایران این شیرینی سنتی ایرانی قطب و پایتخت های تولیدی گز کشور اصفهان با بلداجی بوده است. اگر گذری در این دو شهر داشته باشید با برندهای تولید کننده ی گز متنوعی روبه رو می شوید که هر یک به نوبه ی خود تولیداتی از انواع گزها از قبیل نوع لقمه ای تا گزهای آردی با سکه ای را دارا هستند.
هستند برخی از این تولید کنندگان که در کنار تولیدات تمام انواع گزها تولید گز سوهانی را نیز دارا هستند. گز سوهانی نیز همانند گز لقمه ای در تنوعی از طعم ها و نوع فله ای با بسته بندی شده در بازار عرضه می گردد.

بازار فروش گز بلداجی

صادرات انواع گز سوهانی به عراق

  1. گز سوهانی کیلویی
  2. گز سوهانی بسته بندی
  3. گز سوهانی زعفرانی
  4. گز سوهانی عسلی
  5. گز سوهانی نارگیلی
  6. گز سوهانی ساده

مرکز صادرات گز سوهانی

بهترین گز سوهانی برای صادرات چیست؟

خب نوع گز سوهانی های تولید شده و موجود در بازار مدل گز سوهانی های فله ای با بسته بندی شده می باشد. حال که این گز سوهانی های فله ای و بسته بندی شده هر یک می تواند طعم های مختلف را داشته باشد. اما اینکه بهترین این برای صادرات کدام است در مجموع بستگی به تقاضای بازار بخش صادرات ان دارد. در اغلب موارد این گز سوهانی برای صادرات از نوع بسته بندی انتخاب می گردد که انواع بسته بندی گز سوهانی عبارتنداز:

  1. گز سوهانی ۵۰۰ گرمی
  2. گز سوهانی ۷۰۰ گرمی
  3. گز سوهانی ۸۰۰ گرمی
  4. گز سوهانی یک کیلویی

مرکز صادرات گز سوهانی

انواع گز سوهانی فله ای برای فروش

فروش این بخش از انواع گز سوهانی فله ای را می توان در طعم های مختلف معرفی شده تهیه و خریداری نماید. این انواع گز سوهانی فله ای در کارتن های به وزن های ۵ الی ۱۰ کیلویی پرشده اند. البته این انواع گز سوهانی فله ای مربوط به نوع بسته بندی لقمه ی گز سوهانی بوده است که می تواند به صورت متالایز شده و یا شفاف انتخاب گردد. پایه و اساس سفارشات برای تهیه و خرید این انواع گز سوهانی فله ای را می توان گفت مساوی بوده است یعنی هم نوع متالایز شده و هم مدل شفاف سفارش داده شده و خریداری می گردد.

خرید فروش گز سوهانی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش گز سوهانی اصفهان در تهران

گز سوهانی دارای خواص فراوانی برای بدن می باشد و خیلی خوشمزه و خوش طعم است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. نمایندگی فروش گز سوهانی اصفهان در تهران، محصولات خود

کانال تلگرام