بازرگانی گز آراد
خانه / گز بسته بندی / توزیع و پخش گز لقمه زعفرانی پسته قدس

توزیع و پخش گز لقمه زعفرانی پسته قدس

توزیع و پخش گز لقمه ی ارائه داده شده در این بازرگانی گز آراد تولیداتی از نوع گزهای زعفرانی مغز پسته ای بسته بندی شده ی برند قدس اصفهان ویونا بوده است که همراه با طعم عسلی گز می باشد.

توزیع و پخش گز لقمه ای

انواع گز مغز پسته پخش در بازار

انواع گز در بازار را می توان گزهای از دسته تولیدات نوع لقمه ای با آردی و گزهای برشی دسته بندی کرد. وجود هر یک از این گزها برای خود در بازار تنوعی را به همراه دارند که تولیدات گز نوع مغز پسته ای ان پرفروش ترین بوده اند. بعد از ان می توان به بازار فروش گزهای بادامی با مخلوط اشاره کرد.
حال برای معرفی و دسته بندی کردن این پخش عمده ی صورت گرفته از گزهای مغز پسته ای می توان به مواردی از تولیدات در بین تولید کنندگان گز اصفهان بلداجی اشاره کرد که اعم از:

 1. گز مغز پسته ای لقمه ای
 2. گز مغز پسته ای آردی
 3. گز مغز پسته ای برشی
 4. گز مغز پسته ای زعفرانی
 5. گز مغز پسته ای نارگیلی
 6. گز مغز پسته ای علفی
 7. گز مغز پسته ای بیدمشکی

 

توزیع تولیدات انواع گز لقمه قدس اصفهان

توزیع و پخش گز لقمه ای صورت گرفته و انتخاب شده در این مرکز برای فروش تولیدات گز قدس اصفهان با نام تجاری ویونا می باشد که تولیداتی همچون گزهای دیگر از نوع لقمه ای آردی بوده اند که در طعم های چون عسلی با دیگر انگبین های گیاهی همراه بوده که تولیدات گزهای زعفرانی عسلی من جمله انها می باشد. پس برای معرفی مختصر از تولیدات این گز لقمه قدس اصفهان به نمونه های زیر اشاره می کنیم که عبارتنداز:

 1. گز لقمه آردی پسته ای
 2. گز لقمه آردی بادامی
 3. گز لقمه آردی مخلوط
 4. گز لقمه آردی عسلی
 5. گز لقمه سوهانی
 6. سوهان تخت عسلی

توزیع و پخش گز لقمه ای

پخش عمده اینترنتی گز زعفرانی لقمه عسلی

توزیع و پخش عمده اینترنتی گز لقمه زعفرانی مغز پسته اصفهان این بخش علاوه بر برند نام برده شده تولیدات دیگر برندهای تولیدی را نیز ارائه می دهد که برای فروش و پخش در بازارهای ایرانی با بازارهای صادراتی پیشنهاد داده می شود. گز زعفرانی لقمه مغز پسته ای همراه با مدل های متنوع و زیبا از بسته بندی ها اعم از ترمه و خاتم با نوع بسته بندی چوبی و مدل های رویال همراه می باشد.

توزیع و پخش گز لقمه ای

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% پسته بادام

فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

گز ۳۸% پسته بادام که می تواند از نوع برش های گزی لقمه ای، آردی …

کانال تلگرام