بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / عرضه گز پسته بادام صادراتی قدس ویونا

عرضه گز پسته بادام صادراتی قدس ویونا

عرضه گز پسته بادام صادراتی این بخش برای فروش در بازارهای جهانی پیشنهاداتی از برندهای تولید کننده ی مختلف گزهای پایتخت ایران بوده است که برند درنظر گرفته شده تولیدات گزهای قدس و ویونای اصفهان برای صادرات می باشد.

قیمت انواع گز اصفهان

بهترین گز پسته بادام صادراتی

بهترین گز پسته بادام برای صادرات را می توان از بین تولیدات نمونه های مختلف تولید شده ی برندهای مختلف پیشنهاد داد. و می دانیم که نوع گزهای پسته بادام صادراتی همراه با درصد های مختلف نیز بوده اند. البته طعم های تولیدی متنوعی را نیز شامل می شوند. پس پیشنهاد این بخش برای تهیه و خرید عمده انواع گز صادراتی از نوع بهترین پسته بادام را می توان براساس نوع بازار فروش هر منطقه ای از کشورهای جهان ارائه داد.

انواع گز مخصوص صادراتی تولید شده چیست؟

گز های صادراتی به کشورهای مختلف متفاوت می باشد چون استاندارد صادراتی به هر کشوری متفاوت است. پس این مرکز نیز همانطور که گفته شد براساس بازار فروش ان کشور برندهای از تولیدات گز پسته و بادام را به فروش می رساند و این گزهای مخصوص صادراتی می تواند از درصد های بالای مغز پسته بادام و یا درصد های پایین را شامل گردند. برای مثال می توان به کشورهای اروپایی اشاره کرد که خواهان خریداری گزهای درجه یک و باکیفیت از نوع مخصوص هستند در حالی که کشورهای چون همسایه خریدهای از درجه های پایین و خوب گز پسته بادام را خواهان هستند.

 1. گز صادراتی بدون مغز
 2. گز صادراتی بسته بندی کادویی
 3. گز صادراتی لقمه ای کیلویی
 4. گز صادراتی سوهانی لقمه
 5. گز صادراتی مخصوص پسته
 6. گز صادراتی مخصوص بادام

قیمت گز لقمه ای

تولیدات گز قدس و ویونا اصفهان صادراتی

و اما یکی از این برندهای تولیدی گز صادراتی اصفهان تولیدات گز ویونا قدس اصفهان بوده است که این تولید کننده ی گز تولیداتی مرغوب و درجه یک از نوع گزهای لقمه ای آردی در نوع پسته بادام با درصد های متفاوت از طعم های مختلف را شامل هستند. و برای معرفی و آشنایی با این تولیدات گز قدس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. گز پسته بادام ترنجبینی
 2. گز پسته بادام انگبینی
 3. گز پسته بادام شیرخشتی
 4. گز پسته ای عسلی
 5. گز سوهانی عسلی
 6. گز سوهانی لقمه پسته

خرید گز اصفهان

مرکز عرضه عمده انواع گز صادراتی

حال در این مرکز و بازرگانی گز آراد می توانید این بهترین پیشنهادات از گزهای ایرانی اصفهان بلداجی برای صادرات را انتخاب نماید که هر یک تولیداتی مرغوب را دارا هستند ولی تفاوت های از لحاظ بسته بندی با درجه های کیفی در تولیداتشان منجر به تفاوت قیمت فروش بین انها می گردد که بنابر عرضه ی مستقیمی که صورت می گیرد می توان گفت نازلترین نرخ قیمت فروش را به همراه دارند.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% پسته بادام

فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

گز ۳۸% پسته بادام که می تواند از نوع برش های گزی لقمه ای، آردی …

کانال تلگرام