بازرگانی گز آراد
خانه / گز سوهانی / فروش سوهان گزی عمده صادراتی به ترکمنستان

فروش سوهان گزی عمده صادراتی به ترکمنستان

سوهان گزی عمده از مجموعه تولیدات متنوعی برخوردار بوده است به این ترتیب که همراه با فروش نوع کیلویی و بسته بندی های پاکتی یا کادویی جهت بازارهای صادراتی به کشورهای مختلف چون ترکمنستان در این بخش صورت می گیرد.

عمده سوهان گزی صادراتی

عمده تولیدات متنوعی از انواع و اقسام گوناگون گزها توسط استان کاران تولید گز در قطب های تولیدی گز کشور تهیه می گردد که هر یک خصوصیت و ویژگی های منحصر به فردی از تولید گز را شامل می گردند. برای مثال می توان به وجود نوع گزهای مغزدار اشاره کرد که بالاترین سطح تولید و تنوع را دارا هستند در کنار ان می توان به نوع گزهای بی مغز اشاره کرد.

این گزهای بی مغز تهیه شده تنها در چند نمونه عرضه شده اند اعم از گز لقمه ای بدون مغز با گز روکش دار سوهانی که همان گز سوهان معروف در بازار فروش بوده است. البته این گز سوهانی باز به چند مدل از تولید تقسیم بندی می شود از جنبه های مختلف حال نوع بسته بندی تا برندهای تولید کننده مانند:

 1. سوهان گزی با طعم ( زعفرانی، هل، جوانه گندم)
 2. سوهان گزی فله ( ۵کیلویی، ۶کیلویی )
 3. سوهان گزی پاکتی( یک کیلویی، سه کیلویی، نیم کیلویی، ۸۰۰ گرمی، ۷۰۰ گرمی )
 4. سوهان گزی کادویی ( ۲۵۰ گرمی، ۳۵۰ گرمی )
 5. سوهان گزی بلداجی ( شاهکار، اثلی، طلایی، قدس و … )
 6. سوهان گزی اصفهان ( کرمانی، دردشتی، قربانی، مرداویج، طلایی و … )

و اما عمده سوهان گزی صادراتی کدام دسته از مدل تولیدات صورت گرفته از گز سوهانی ها برای بازار صادرات به کشورهای مختلف جهانی مناسب می باشد باید گفت که بستگی به نوع تقاضای بازار مصرف کننده دارد چون بنابر نمونه های نام برده شده از سوهان گزی ها ذائقه با سلیقه های مختلف در خرید متنوع انجام می گیرد و نمونه های صادراتی اعم از:

 • سوهان گزی قربانی عباس
 • سوهان گزی قربانی حسین
 • سوهان گزی قربانی مجتبی
 • سوهان گزی مرداویج
 • سوهان گزی پاکتی
 • سوهان گزی کادویی

بهترین های تولید گز سوهانی برای بازار ترکمنستان

خب همانطور که گفته شده نوع صادراتی گز سوهانی می تواند هر یک از مدل های تولید شده بوده باشد که بنابر نوع تقاضای بازار مصرف کننده تهیه شده است. برای مثال یکی از بخش ها و یا کشور صادر کننده ی گز ایرانی به کشور ترکمنستان بوده است. این صادرات گز سوهانی به ترکمنستان می تواند انتخابی از جهت برندهای برتر بعد در نظر گرفته شده طعم تولیدی از سوهان گزی لحاظ گردد. که در این بخش فروش گز سوهانی صادراتی از مدل های متنوع در تولید با بالاترین کیفیت و نازلترین نرخ قیمت های فروش عمده و مستقیم عرضه می گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش گز سوهانی اصفهان در تهران

گز سوهانی دارای خواص فراوانی برای بدن می باشد و خیلی خوشمزه و خوش طعم است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. نمایندگی فروش گز سوهانی اصفهان در تهران، محصولات خود

کانال تلگرام