بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / فروش عمده گز ۳۸% مغز بادام ۲۵۰ گرمی

فروش عمده گز ۳۸% مغز بادام ۲۵۰ گرمی

فروش عمده گز بازرگاني گز آراد که مي تواند همراه با فروش عمده برندهاي مختلفي در بازار هاي ايراني صورت گيرد دربرگيرنده ي سفارشات خريد عمده از انواع و اقسام گزها نيز بوده است. براي مثال فروش اين بخش را در ارتباط با توليدات گز مغز بادام ۳۸% از وزن بسته بندي ۲۵۰ گرمي انتخاب شده است.

فروش عمده گز

توليدات گز مغز بادام چگونه است؟

گرچه تعريف از خوشمزه ترين گزها را در ارتباط با توليدات گزهاي مغز پسته اي را شاهد هستيم مي بينيم که طرفداران گز مغز بادام نيز کمتر از گز پسته اي نمي باشد. در اصل توليدات گز در بازار ايران يکي از انتخاب اکثريت مردم جامعه بوده است به اين دليل که بهترين و سالم ترين و مقوي ترين نوع شيريني بشمار مي رود.
و اما توليدات ارائه گشته که مربوط به گزهاي مغز بادام با پسته اي و مخلوط بوده اند اين گز مغز بادام در توليدات مختلف به بازار عرضه شده است که طعم متفاوت با وزن بسته بندي متفاوتي را نيز دارا مي باشد که عبارتنداز:

 1. گز مغز بادام- لقمه ای
 2. گز مغز بادام- آردی
 3. گز مغز بادام- برشی
 4. گز مغز بادام- نارگیلی
 5. گز مغز بادام- ترنجبینی
 6. گز مغز بادام- انگبینی

فروش گز مخلوط

انواع گز بسته بندي ۲۵۰ گرمي در بازار

خب پس اين گز مغز بادام و يا پسته اي نيز با نمونه هاي متنوعي از بسته بندي نيز در بازار ارائه مي گردد و اين گز بسته بندي ۲۵۰ گرمي عرضه شده مي تواند از گزهاي مغز بادام با پسته اي و يا ديگر انواع گزها توزيع گرديده باشد که بسته بندي گز ۲۵۰ گرمي براي فروش اين بخش گزهاي مغز بادام بوده اند که البته باز از درصد هاي مختلف در حال فروش مي باشند. مانند:

 • گز ۲۵۰ گرمی مغز بادام- ۳۸%
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز بادام- ۲۸%
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز بادام- ۱۸%
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز بادام- ۱۰%
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز بادام- ۵%

پخش عمده اینترنتی گز

عمده فروشي انواع گز ۳۸% مغز بادام

فروش عمده انواع گز ۳۸% مغز بادام حال از بسته بندي هاي ۲۵۰ گرمي و يا غيره فروشي از برندهاي توليد کننده ي مختلف گز اصفهان با بلداجي صورت مي گيرد. در اصل هر يک از اين بسته بندي گزهاي ۲۵۰ گرمي با مغز بادام و پسته درجه هاي کيفي توليدي متفاوتي را به همراه دارند که شامل گزهاي مرغوبي نيز بوده اند که براي فروش در بازارهاي جهاني بسيار پرطرفدار مي باشد. پس مي توانيد از بين پيشنهاداتي که داده مي شود بهترين انتخاب براي خريد عمده ي گز با مناسب ترين قيمت را تهيه نمايد.

قیمت فروش انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز نارگیلی

شرکت پخش گز نارگیلی مغز پسته و بادام

گز نارگیلی شرکت پخش این مجموعه از نوع تولیدات گز نارگیلی با مغز پسته و …

کانال تلگرام