مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع سوهان تخت/باقلوا/سکه ۵۰۰ گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تولیدات سوهان مخصوص بخش استانی قمنمونه تولیدات سوهان های 500 گرمی در بازارتولید انواع سوهان تخت/باقلوا/سکه ای درجه یک

قیمت انواع سوهان برمبنای نوع تولیدات متغیر بوده است و همین طور وزن بسته بندی، بنابراین برای سفارشات خرید عمده تولیدات نوع سوهان ۵۰۰ گرمی از تولیدات روز و قیمت های مناسب بازار فروش می توانید با ما همراه باشید.

انواع تولیدات سوهان مخصوص بخش استانی قم

همانطور که در بخش های قبل گفته ایم تولیدات از نوع شیرینی جات ها در ایران بسیار متنوع بوده اند و وجود هر یک متعلق به بخش های مختلفی از مراکز استانی کشور بوده اند، به عنوان مثال می توان به تولیدات از شیرینی جات های بخش استان قم اشاره کرد که تولیدات معروف و مشهور این دیار زیارتی سوهان بوده که تولیدات ان به زمان های دوری نیز باز می گردد و در اصل می توان گفت قطب تولیدی سوهان کشور قم محسوب می شود و در خود مجموعه واحد های تولید کننده ی بزرگ و کوچکی را جای داده است.

پس سوهان قم با وحود اینکه در بازار های ایرانی توزیع شده و پرفروش هستند، در بازار های جهانی همچون گز اصفهان تهیه تولید و صادر می گردد. خب و اما تولیدات مربوط به  سوهان قم که می توان در تولیدات متنوع از نوع سوهان های کره ای، سوهان های مخلوط با سوهان نباتی دید و نام برد. این سه مدل مربوط به روغن مصرفی در تولید بوده که هر کدام عطر و طعم خاصی را به محصول می دهد. و ویژگی دیگر در تولیدات سوهان قم می توان به وجود مدل های برشی متفاوت ان اشاره کرد که در طرح های مختلفی ارائه می شوند. در اصل با قالب های مختلف در طرح های مختلف نیز برش داده می شود.

و این سوهان قم می دانیم که از نظر نوع بسته بندی هم در قوطی های فلزی و یا جعبه های کلاسیک مقوایی بسته بندی می شوند. به این ترتیب که در وزن های متفاوت ارائه می گردند. ولی عمده ی بسته بندی ها برپایه ی ظروف فلزی در وزن های ۲۵۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی تا ۷۰۰ الی ۸۰۰ گرمی را شامل هستند. و همین طور با برند های متعدد تولید کننده که برخی از این برند ها دارای قدمتی طولانی در امر تولیدات این شیرینی مخصوص قم بوده اند و به خوبی در بازار های ایران و بازار های جهانی شناخته شده اند.

سوهان گزی صادراتی

نمونه تولیدات سوهان های ۵۰۰ گرمی در بازار

خب به عنوان مثال یکی از وزن های درخواستی بازار های صادراتی و بازار های فروش ایرانی را می توان در وزن های بسته بندی سوهان ۵۰۰ گرمی دید که این مدل وزن در قوطی های دایره، مستطیل، بیضی شکل بوده اند که نوع محصول پر شده از سوهان را مدل های سوهان حبه ای، سکه ای، لقمه، باقلوا، حبه گزی، تخت نام برد که بنابر وجود این برش های متفاوت باز عمده فروش از تولیدات را برپایه ی سوهان تخت، سکه با مدل های باقلوایی می توان دید.

سوهان گزی صادراتی

تولید انواع سوهان تخت/باقلوا/سکه ای درجه یک

خب پس به این ترتیب برای تهیه و خرید عمده انواع سوهان قم در جهت پخش و فروش و یا صادرات این انواع گوناگون نام برده از تولیدات سوهان می توانید در این مرکز فروش اینترنتی به طور مستقبم از واحد تولیدی سوهان در قم در ارتباط بوده و از تولیدات به روز و تازه با قیمت های مناسب تهیه و خریداری نماید. کلیه ی تولیدات می تواند برپایه ی سوهان های کره ای، مخلوط و یا نباتی بوده باشد.

گز اثلی 303

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید