بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / قیمت انواع گز کرمانی ۱۸ درصد بادام

قیمت انواع گز کرمانی ۱۸ درصد بادام

قیمت گز کرمانی ۱۸ درصد بادام با توجه به اینکه در وزن های بالا و پایینی از بسته بندی عرضه می شود با کمی اختلاف در نرخ قیمت فروش توزیع می گردند. این انواع گز کرمانی ۱۸ درصد بادام به صورت عمده و قیمت مناسب در سرتاسر بازار ایران به فروش می رسد.

گز لقمه ای کرمانی

انواع گز بادام تولید کرمانی

تولید گز کرمانی تولیدی از نوع گزهای لقمه ای با آردی بوده است گرچه تولیدات دیگر محصولات در کنار نوع گزهای اصیل و سنتی ایران برند مشاهده می شود اعم از سوهان گزی لقمه ای با سوهان عسلی تخت و پولکی نبات های درجه یک و مرغوب می باشد.
اما نوع گز درنظر گرفته شده مربوط به تولیدات گز مغز بادام بوده است که این گز مغز بادام تولید کرمانی از درصدهای متفاوتی در بازار به فروش می رسد. اما اگر بخواهیم به تنوع در بسته بندی گز کرمانی اشاره کرد باید گفت که تنوع چندانی را در نوع بسته بندی خود ارائه نداده است و از گذشته تا به امروز مدل های سنتی از بسته بندی را نیز روانه ی بازار مصرف می کند.

  1. گز بادام کرمانی ۱۸ درصد
  2. گز بادام کرمانی ۲۸ درصد
  3. گز بادام کرمانی ۳۸ درصد
  4. گز بادام کرمانی ۴۲ درصد

درصد های معرفی شده از گزهای کرمانی تولیدات نوع گزهای لقمه ای با آردی مغز پسته ای و مخوط را نیز در رده ی تولیدات خود قرار داده است.

خرید گز بادام

معرفی تولیدات گز ۱۸ درصد کرمانی

برای معرفی و آشنایی بیشتر به توضیحات مختصری از تولیدات نوع گز ۱۸ درصد کرمانی می پردازیم. همانطور که قبلا اشاره شده به این نکته که گز کرمانی نوع ۱۸ درصد تنها در نوع گزهای لقمه ای تولید می گردد و از مغزهای پسته بادام با مخلوط می باشد. بسته بندی کارتنی این گز کرمانی ۱۸ درصد ۳۰ جعبه ای بوده که به وزن ۴۵۰ گرمی هستند.

خرید گز کرمانی اصفهان

فروش انواع گز بادام کرمانی با قیمت مناسب

قیمت انواع گز کرمانی مغز بادام را می توان ارزان قیمت تر از نوع گزهای مغز پسته ای این برند نام برد. در اصل تولیدات نوع گز مغزدار بادامی از ارزان قیمت ترین نوع گزهای مغزدار می باشد. پس فروش عمده ی هر یک از این انواع گز های لقمه ای مغز بادام با قیمت مناسب عرضه می گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% پسته بادام

فروش گز ۳۸% لقمه ای پسته بادام

گز ۳۸% پسته بادام که می تواند از نوع برش های گزی لقمه ای، آردی …

کانال تلگرام