بازرگانی گز آراد
خانه / گز صادراتی / مرکز تولید گز صادراتی کیلویی کادویی

مرکز تولید گز صادراتی کیلویی کادویی

گز صادراتی بازار تولید و فروش ایران همراه با تولیدات متنوع انواع گزها تشکیل شده است که در این مرکز تولید گز می توانید سفارشاتی از قبیل تهیه و تولیدات گزهای کیلویی و نوع بسته بندی کادویی زیبا و شکیل را درخواست دهید.

گز صادراتی

بهترین گز صادراتی تولیدی پایتخت گز ایران

بهترین شیرینی ایرانی را می توان گز معرفی کرد در اصل اصیل ترین نوع شیرینی می باشد که دارای ارزش غذایی بالای هم بوده است. این بهترین شیرینی ایرانی گز را میبینیم که هر ساله بر حجم تولیدات ان افزوده می گردد به این دلیل که تقاضای بازار صادرات به کشورهای مختلف جهان روبه افزایش می باشد.

گز صادراتی

و اما اینکه بهترین های تولید شده از گزهای صادراتی کدام یک از مدل گزها بوده اند می توان دید و گفت که انتخاب های متعدد و متنوعی صورت می گیرد و ان هم بنابر اساس بازارهای فروش مختلف. پس دسته بندی این بهترین های گز صادراتی پایتخت گز ایران را می توان مجموعه ای از تولیدات اقسام گوناگون گزها نام برد اعم از:

 1. گز صادراتی کیلویی
 2. گز صادراتی کادویی
 3. گز صادراتی بی مغز
 4. گز صادراتی مغزدار
 5. گز صادراتی طعم دار

گز صادراتی

زیباترین جعبه کادویی گز صادراتی

پس سفارشات تهیه و خرید این گزهای تولید صادراتی نمونه های بسته بندی با کیلویی از گزها بوده است. و ادامه می دهیم بحث این بخش را با مدل بسته بندی جعبه های کادویی گز که مجموعه ای از مدل های زیبا با طرح های مختلف از بسته بندی را به همراه دارند.

گز صادراتی

از خصوصیت و ویژگی های تولید این گزهای جعبه کادویی می توان اینطور توصیف کرد که هر مدل بسته بندی کادویی برگرفته از وزن های مختلف هستند و نوع گز درنظر گرفته شده برای چیدمان در بسته بندی نیز متغیر می باشد البته همراه با طعم و مزه های گوناگون به این صورت:

 • گز جعبه کادویی_ گلدانی پسته
 • گز جعبه کادویی_ فانتزی پسته
 • گز جعبه کادویی_ کلاسیک بادام
 • گز جعبه کادویی_ آبرنگی پسته
 • گز جعبه کادویی_ رویال مخلوط

گز صادراتی

انتخاب گز کیلویی صادراتی کدام نوع تولید است؟

و اما نوع دیگر از سفارشات خرید گز صادراتی مدل تولیدات صورت گرفته ی نوع کیلویی از گزها بوده است و این گز کیلویی صادراتی طبق نمونه های گز کادویی مدل های مختلف از تولیدات گز با درصد های متفاوت مغزها را شامل می گردد ولی بصورت فله و فاقد هر گونه بسته بندی در کارتن های به وزن های ۵ الی ۶ کیلو گرمی عرضه می شوند. بالاترین درصد انتخابی از تولیدات گز صادراتی کیلویی عبارتنداز:

 1. گز کیلویی ۱۰% پسته بادام
 2. گز کیلویی ۱۸% پسته بادام
 3. گز کیلویی ۲۸% پسته بادام
 4. گز کیلویی بی مغز لقمه ای

گز صادراتی

مرکز تولید گز کیلویی کادویی صادراتی عمده

مرکز های عرضه و تولید این انواع گز صادراتی کادویی و کیلویی در ایران و جهان را می توانید در این مجموعه سفارش دهید که همراه با تولیدات تازه و با قیمت های روز بازار ارائه می نماید. پس از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید تا تازه ترین، خوشمزه ترین و درجه یک ترین نوع گز را ارائه دهیم.

گز صادراتی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز کادویی درجه یک

خرید گز میوه ای کادویی درجه یک صنعتی

گز کادویی درجه یک صنعتی تولید شده در بخش های واحدی تولیدی گز از قطب …

کانال تلگرام