مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش صادرات گز لقمه به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی لیست تولیدات گز صادراتیمن جمله گز های صادراتی لقمه ایاساس سفارشات گز صادراتی به روسیه چیست؟مرکز خرید انلاین و صادرات گز به جهان
صادرات گز لقمه

صادرات گز لقمه به کشورهای مختلفی از جهان ارسال می گردد که شامل انواع گوناگونی از گزها می گردد که در این سفارش صادرات گز به روسیه را می توانید انتخابی از پیشنهادات متنوع تولیدات صورت گرفته از گزهای لقمه ای را نماید.

صادرات گز لقمه

معرفی لیست تولیدات گز صادراتی

هر کشور بنابر وجود تولیداتی از مواد غذایی و یا صنایع می توان دید که بخش های از این تولیدات روانه ی بازار مصرف در سایر کشورهای جهان می گردد و یا اینکه به عنوان محصول وارداتی خریداری می گردد. انچه در این بخش ما برای صادرات به تمامی کشورهای جهانی در نظر گرفته ایم مربوط به یک نوع شیرینی سنتی و اصیل ایرانی بوده است.

صادرات گز لقمه

این شیرینی سنتی ایرانی را با نام گز معرفی کرده اند که باز قدمت تولید این شیرینی به زمان های بسیار دوری باز می گردد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت منجر به تولیدات انبوه جهت تامین بازار داخل و جهان گردید. گزی که تهیه و تولید می گردد از هر لحاظی می توان گفت که دارای ارزش غذایی بالای بوده و شیرینی محسوب می گردد که در ان از مواد نگهدارنده برای تولید ان بکار نرفته است.

پس به این ترتیب لیست مجموعه تولیدات صورت گرفته از گزهای ارائه شده توسط واحدهای تولیدی گز در قطب های تولیدی ان چون اصفهان با بلداجی را می توان این دسته از گزها معرفی کرد که عبارتنداز:

 1. گز برش لقمه، آردی، سکه ای
 2. گز مغزدار پسته بادام، گردویی، فندوقی، مخلوط
 3. گز طعم دار میوه ای، شکلاتی، انگبینی، ترنجبینی
 4. گز مغزدار و بی مغز کیلوی و کادویی
 5. گز مغزدار کادویی کیلویی مخصوص
 6. گز مغزدار لقمه، آردی و سکه ای ۱۰% الی ۴۲%

صادرات گز لقمه

من جمله گز های صادراتی لقمه ای

پس گزهای که عرضه ی بازار مصرف شده اند یکی از نمونه های یاد شده می باشد که اساس سفارشات صادراتی برای خرید و تهیه گز را اغلب نوع گزهای لقمه ای را انتخاب می کنند به این دلیل که نوع حمل و مصرف ان ساده تر از سایر گزها بوده است.

صادرات گز لقمه

حال من جلمه گزهای صادراتی لقمه ای تهیه شده و خریداری گردیده می تواند از تنوع بالای همراه بوده باشد که دسته بندی برای هر یک از این انواع گز صادراتی لقمه ای اعم از:

 • گز لقمه صادراتی_ پسته
 • گز لقمه صادراتی_ بادام
 • گز لقمه صادراتی_ انگبینی
 • گز لقمه صادراتی_ شیرخشتی
 • گز لقمه صادراتی_ میوه ای
 • گز لقمه صادراتی_ ۱۰ درصد تا ۴۲ درصد

صادرات گز لقمه

اساس سفارشات گز صادراتی به روسیه چیست؟

خب یکی از کشورهای خریدار و صادر کننده ی گز ایرانی به ان کشور روسیه بوده با اینکه سایر کشورهای اروپایی، اسیایی و یا کشورهای همسایه خریدار این محصول بوده اند هر یک از انها درخواست کنندگان متفاوتی از این محصول هستند، بنابراین اساس و پایه ی سفارشات به ثبت رسیده از گز صادراتی به روسیه همان مجموعه تولیدات متنوع از گزهای لقمه ای بوده اند که در نوع فله ای با کادویی اغلب ثبت سفارش می گردند.

صادرات گز لقمه

مرکز خرید انلاین و صادرات گز به جهان

پس به این ترتیب جهت سفارش و خرید گز صادراتی، برای صادرات به روسیه در این مرکز می توانید با ما در ارتباط بوده باشید و بنابر نوع درخواست و بازار خرید گز در روسیه ارائه دهید تا با پیشنهادات تولیدات انواع گوناگون از گزها انتخاب های خود را کرده خریداری نماید ان هم به طور مستقیم از درب کارخانه.

صادرات گز لقمه

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید