بازرگانی گز آراد
خانه / گز بی مغز / قیمت گز کیلویی بی مغز صنعتی تازه

قیمت گز کیلویی بی مغز صنعتی تازه

قیمت گز بی مغز کیلویی تازه و اعلا از تولیدات صنعتی گز را می توان در این بخش براساس درجه های کیفی متفاوت در تولید با قیمت های متفاوت اما مناسب از بین تولید کنندگان گز بخش اصفهان، بلداجی با تبریز تهیه و خریداری نماید.

پخش انواع گز

لیست انواع گز صنعتی بخش تولید

می دانیم که گز این شیرینی سنتی ایرانی قدمتی ۴۵۰ ساله دارد و در گذشته بصورت سنتی این شیرینی اصیل تهیه و تولید می گردید تا اینکه با ورود دستگاه های صنعتی مدرن و بالا رفتن تقاضای بازار خرید گز در کشور و بازارهای جهانی ورود این دستگاه های صنعتی منجر به افزایش سطح تولید گز جهت تامین بازار گز تمامی نقاط جهان گردید.

قیمت گز بی مغز

حال امروزه این گز خوشمزه به همان شیوه ی سنتی اما به صورت مدرن تر در نوع صنعتی تهیه و تولید می شود که لیست تولیدات این انواع گز صنعتی را می توان مجموعه ای از تولیدات انواع و اقسام گوناگون گزها دسته بندی کرد و نام برد.

 1. گز کیلویی صنعتی
 2. گز بی مغز صنعتی
 3. گز مغزدار صنعتی
 4. گز طعم دار صنعتی
 5. گز بی مغز کادویی
 6. گز مغزدار کادویی
 7. گز مغزدار مخصوص

عمده انواع گز بلداجی

معرفی تولیدات نوع گز بی مغز لقمه ای

فروش این بخش از بازار گز ایران در ارتباط با تولیدات گز صنعتی بی مغز لقمه ای می باشد و انچه از تولیدات این گز بی مغز در بازار عرضه گردیده است به این ترتیب می باشد. همانطور که از نام گز مشخص است گزی می باشد که فاقد هرگونه مغزیجاتی می باشد و تنها مواد اولیه ی مصرفی در تولید گز را دارا می باشد که در مدل های بسته بندی کادویی با کیلویی به فروش می رسند وزن بسته بندی این گزهای بی مغز کادویی به این ترتیب می باشد. اعم از:

 • گز بی مغز ۱۰۰ گرمی
 • گز بی مغز ۱۵۰ گرمی
 • گز بی مغز ۲۰۰ گرمی

عمده انواع گز بلداجی

ایا تولیدات گز کیلویی تنها نوع بی مغز است؟

در جواب به این سوال باید گفت که خیر تولیدات صورت گرفته از گز نوع کیلویی تنها به تولیدات گزهای بی مغز اختصاص نمیابد بلکه وجود گزهای مغزدار جزء تولیدات گزهای کیلویی نیز می گردند که دسته تولیدات گزهای کیلویی مغزدار به این ترتیب اند:

 • گز مغزدار کیلویی لقمه
 • گز مغزدار کیلویی آردی
 • گز مغزدار کیلویی سکه ای

حال وجود هر سه مدل برش گزی با تنوعی از تولیدات که دارا هستند به زیر شاخه های دیگری از نظر طعم گز، درصد مغز گز و موارد دیگری تقسیم بندی می شوند.

قیمت گز بی مغز

مرکز فروش انواع گز کیلویی تازه ارزان قیمت

پس به این ترتیب می توانید در این مرکز پخش و فروش اینترنتی سفارشات خود از خرید گز بی مغز کیلویی تازه تولید صنعتی را بصورت های مختلف تولید شده و معرفی گشته عمده درخواست تولید داده و خریداری نماید. این سفارشات خرید گز بی مغز کیلویی علاوه بر دارا بودن متقاضی در بازار ایران پرفروش و پرطرفدار در بازارهای کشورهای همسایه چون عراق، افغانستان، پاکستان با کشورهای حاشیه خلیج فارس. قیمت گز لقمه ای بی مغز صنعتی بنابر اینکه در مدل های کیلویی با بسته بندی شده ارائه می گردد کمی با اختلاف نرخ قیمت فروش روانه ی بازار مصرف می گردد.

عمده انواع گز بلداجی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز کادویی درجه یک

خرید گز میوه ای کادویی درجه یک صنعتی

گز کادویی درجه یک صنعتی تولید شده در بخش های واحدی تولیدی گز از قطب …

کانال تلگرام