بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / فروش گز آردی ۵% فله ارزان قیمت

فروش گز آردی ۵% فله ارزان قیمت

فروش گز آردی فله را می توانید تنوعی از تولیدات با درصد های متفاوت مغزها انتخاب تهیه و تولید نمود که فروش ارزان قیمت از گزهای آردی این بخش مربوط به تولیدات صورت گرفته از گزهای ۵% مغزدار پسته بادام می باشد.

فروش گز آردی فله

ارزان قیمت ترین تولیدات گز در بازار

برای دسته بندی و معرفی تولیدات صورت گرفته از گز توسط تولید کنندگان می توان به مجموعه های گوناگونی از گزها اشاره کرد که هر یک خصوصیت و ویژگی های تولیدی خاص خود را دارا هستند.

برخی از این تولیدات می تواند تولیداتی ارزان قیمت و یا تولیداتی گران قیمت از نوع گز بوده باشند براین اساس که از درصد های بالای مغزها برخودار بوده اند و یا درصد پایین مغزها را شامل می باشند. برای معرفی این ارزان قیمت ترین گزها می توان هم از نظر درصد مغز و هم از لحاظ نوع مغز ان را دسته بندی کرد پس نمونه های تولیدی از این گزها به این ترتیب اند اعم از:

 1. گز مغز بادام
 2. گز مغز مخلوط
 3. گز مغزدار ۵ ذرصذ
 4. گز مغزدار ۱۰ درصد
 5. گز مغزدار ۱۸ درصد

فروش گز آردی فله

معرفی تولیدات فله ی انواع گز

بخشی از این تولیدات گز اعم از مغزدار تا بی مغز با طعم های متفاوت و یا درصد های بالا و پایین مغز بصورت فله کیلویی در بازار عرضه می شوند. و معرفی تولیدات صورت گرفته از این گزهای فله ای را می توان باز به گروه های مختلفی دسته بندی کرد از لحاظ نوع برش های گزی مانند:

 • گز فله آردی
 • گز فله لقمه ای
 • گز فله سکه ای

پس تولیدات از نوع مغزدار این گزهای فله ای مشخص بوده است که می تواند پسته، بادام و یا مخلوط و در نوع سفارشات مخصوص گردویی یا بادام زمینی هم تهیه گردد همچنین همراه با طعم های گوناگون سنتی و صنعتی از اسانس ها.

فروش گز آردی فله

خصوصیت تولیدی انواع گز آردی فله

خب همانطور که اشاره کردیم تولیدات نوع گز فله می تواند هر یک از برش های گری بوده باشد و در ادامه معرفی می کنیم تولیدات انواع گز آردی فله را که از خصوصیت و ویژگی های تولیدی این گز آردی فله در برش های دایره ای و مربع شکل بوده اند که شامل درصد های از مغزهای پسته و بادام بوده اند. مانند:

 • گز آردی فله_ پسته بادام ۵%
 • گز آردی فله_ پسته بادام ۱۰%
 • گز آردی فله_ پسته بادام ۱۸%
 • گز آردی فله_ پسته بادام ۲۸%
 • گز آردی فله_ پسته بادام ۳۲%
 • گز آردی فله_ پسته بادام ۴۲%

فروش گز آردی فله

فروش ارزان قیمت گز فله آردی ۵%

در خرید ارزان قیمت از گزهای آردی فله ای می توانید انتخابی از درصد های پایین مغزها و یا نوع مغز داشته باشید که تاثیر گذار بر قیمت فروش ان بوده است. و در این مجموعه تهیه ی هر نوع گزی اعم از گز آردی فله تا گزهای فله ی لقمه ای با دنیای از تنوع اعم از نوع مغز تا درصد های تولیدی با تنوعی از طعم های گوناگون را می توانید خریداری نماید.

قیمت گز 28 درصد

که در حال حاضر این فروش عمده ی گز آردی فله ۵% مخلوط پسته بادام را برای بازارهای فروش مختلف در کشور ارائه می دهد البته با نرخ قیمت های فروش ارزان و متناسب با بازار.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% پسته بادام

مرکز فروش گز آردی مغز دار در تبریز

گز یکی از تنقلات شیرین و معروفی است که به عنوان سوغات شناخته می شود و در بین مردم محبوبیت بالایی دارد. گز آردی تبریز از بهترین نمونه های موجود در بازار می باشد

کانال تلگرام