مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت گز شکلات با مغز پسته ای ۳۰ درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع درصد های تولیدی گز مغزدار پسته ایخصوصیت تولیدی گز شکلاتی پسته ایفروش انواع گز شکلاتی پسته ای 30%، 28% و ...

قیمت گز پسته ای و هر نوع گز مغزدار دیگری که براساس درصد های متفاوت مصرف شده از مغزیجات در تولید متغیر می باشد، پیشنهاد این بخش از فروش مربوط به تولیدات گز پسته ای شکلاتی با مغز پسته ای ۳۰% بوده است.

انواع درصد های تولیدی گز مغزدار پسته ای

خب همانطور که می دانیم گز نمونه ی برتر و محبوب در بین گروه تولیدات شیرینی جات ها در بین ایرانیان بوده است و می توان گفت یکی از اصیل ترین تولیدات بشمار می رود و دارای قدمت چندین ساله در امر تولید این محصول با تجربیات کسب کرده از استادکاران این حرفه تا به امروز بوده است پس تولیدات گز ایرانی را با اسامی خاصی از برند های متفاوت تجاری در بازار های کشور می توان دید و خریداری نمود که قطب اصلی تولیدات این محصول هم مربوط به بخش هایی چون اصفهان با بلداجی می باشد.

و تولیدات معرفی شده از این محصول در بازار معروف به گز لقمه ای و گز اردی بوده اند که وجود هر یک از این دو مدل گز برای خود دنیایی از تنوع در تولید را به خود اختصاص داده است. به عنوان مثال می توان به گروه تولیدات گز های مغزدار اشاره کرد که در سه گروه تولیدی گز پسته ای، بادامی با مخلوط عرضه شده اند و می دانیم که وجود هر یک از این سه مدل برای خود در نوع طعم های گوناگون تا درصد های متفاوت با بسته بندی های مختلف را تشکیل داده است.

از انواع گز های مغزدار پسته ای هم می توان به وجود گز پسته ای لقمه ای با گز پسته ای آردی اشاره کرد اما تنوع تولیدی ان شامل گز گز پسته ای از طعم انگبین های گیاهی ترنجبینی، شیرخشتی، بیدمشکی، زعفرانی تشکیل شده اند و درصد های تولیدی این گز پسته ای عبارتنداز گز پسته ای ۱۰%، ۲۰%، ۱۸%، ۳۰%، ۴۲% و … بوده است.

خصوصیت تولیدی گز شکلاتی پسته ای

خب در بین تولیدات این گز پسته ای می توان به یک نمونه ی خاص و ویژه ای از تولیدات گز پسته ای اشاره کرد که این گز پسته ای معروف به گز شکلاتی پسته ای بوده که در واحد های تولیدی اصفهان این گز شکلاتی پسته ای به این ترتیب بوده که همان برش گز لقمه ای با درصد های متفاوت مغز پسته بوده که با یک لایه و روکش شکلات پوشش داده شده است که بصورت سلفون پیچ های تک نفره و بسته بندی های متنوع عرضه شده اند. اما تولیدات گز شکلاتی پسته ای پایتخت گز ایران بلداجی به این صورت بوده که همان گز لقمه ای پسته ای بوده ولی با برش های بسیار ریز و کوچک شکلات مانند بوده و البته در نوع سلفون پیچ های تک نفره بوده اند که عمده برپایه ی فله ای توزیع می گردد.

گز اثلی 303

فروش انواع گز شکلاتی پسته ای ۳۰%، ۲۸% و …

خب پس به این ترتیب که در این مجموعه مرکز فروش اینترنتی گز ایرانی عرضه ی کلیه ی تولیدات از انواع گز لقمه ای و آردی همراه با نوع مغزدار و بی مغز تهیه تولید و عرضه می شود، فروش این بخش از تولیدات گز شکلاتی پسته ای با درصد های متفاوت در نوع فله ای و بسته بندی ارائه می گردد و یکی از گروه های تولیدی این گز شکلاتی در اصفهان تولیدات برند گز انتیک اصفهان می باشد.

گز مخلوط 20%

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید